Ofertă refuzată Cumpărare directă

Freza de zapada HONDA HSM 1390 iKZE, 11 CP, 19 m

Număr anunț
DA22094249
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
AGRICOVER SRL (CUI 3269578)
Cod CPV
43313100-1 · Pluguri pentru zapada (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.306,66 RON
Valoare finală
26.306,66 RON
Data publicării
17.12.2018 11:50
Data finalizării
21.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.