Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,4% sub estimat
FURNIZARE GAZE NATURALE
- Număr anunț
- CN1092870
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Cod CPV
- 09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.852.400 RON
- Valoare atribuită
- 4.636.829,81 RON 4,4% sub estimat
- Data publicării
- 27.05.2026 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1171949
- Termen limită
- 25.06.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 362194-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271699
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
GAZ EST SA CUI RO14679859
Valoare atribuită
4.636.829,81 RON
din 4.852.400 RON estimat
4,4%
Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 215.570,19 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.