Ofertă acceptată Cumpărare directă

INREGISTRATOR DE TEMPERATURA 175 T3

Număr anunț
DA22157244
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL PENTRU CALITATEA SEMINTELOR SI MATERIALULUI SADITOR CALARASI (CUI 3233086)
Furnizor / câștigător
NITECH SRL (CUI RO13890865)
Cod CPV
32331500-7 · Aparate de inregistrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.678 RON
Valoare atribuită
1.678 RON
Data publicării
20.12.2018 15:58
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.678 RON

din 1.678 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.