Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMPONENTE SISTEM SUPRAVEGHERE VIDEO

Număr anunț
DA22158411
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "LUCIAN BLAGA (CUI 4203610)
Furnizor / câștigător
HIK-CONNECT S.R.L. (CUI RO30662794)
Cod CPV
32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.855,60 RON
Valoare atribuită
14.855,60 RON
Data publicării
20.12.2018 22:03
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 07:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.855,60 RON

din 14.855,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.