Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie bransament canalizare Scoala de Misionare

Număr anunț
DA22156027
Autoritate contractantă
ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
Furnizor / câștigător
CONCIVIC SRL (CUI RO4831479)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.356,51 RON
Valoare atribuită
8.356,51 RON
Data publicării
20.12.2018 14:53
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.356,51 RON

din 8.356,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.