Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie motor submersibil de 13kw marca LOWARA
- Număr anunț
- DA22155505
- Autoritate contractantă
- SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA POMPE SRL (CUI RO15238630)
- Cod CPV
- 50532000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.264 RON
- Valoare atribuită
- 5.264 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 14:31
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 14:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.264 RON
din 5.264 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro