Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon mobil Allview H4 Join, Dual SIM, Negru

Număr anunț
DA22151606
Autoritate contractantă
Electrocentrale Constanta S.A. (CUI RO33636420)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
32252000-4 · Telefoane GSM (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,85 RON
Valoare atribuită
142,85 RON
Data publicării
20.12.2018 12:00
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,85 RON

din 142,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.