Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor DELL 22” 1920x1080 DVI, VGA, Display Port
- Număr anunț
- DA22150632
- Autoritate contractantă
- CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SUCEAVA (CUI 11352916)
- Furnizor / câștigător
- COMPACT COMPANY PRODCOM SRL (CUI RO3175856)
- Cod CPV
- 32323000-3 · Monitoare video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 320 RON
- Valoare atribuită
- 320 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 11:23
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
320 RON
din 320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro