Ofertă refuzată Cumpărare directă

ACID ACETILSALICILIC 500MG ; CUTx2 BLISTERE X 10 COMP MAGISTRA

Număr anunț
DA22159192
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3,96 RON
Valoare finală
4,20 RON
Data publicării
21.12.2018 09:02
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.