Ofertă acceptată Cumpărare directă

GABARAN 400MG X 50CPS (GABAPENTINUM)

Număr anunț
DA22158968
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219 RON
Valoare atribuită
219 RON
Data publicării
21.12.2018 08:44
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

219 RON

din 219 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.