Ofertă acceptată Cumpărare directă

lopeti zapada + steaguri + papetarie

Număr anunț
DA22157188
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial de Munca Caras-Severin (CUI 12343240)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI RO25463965)
Cod CPV
35821000-5 · Steaguri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
729,65 RON
Valoare atribuită
729,65 RON
Data publicării
20.12.2018 15:55
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

729,65 RON

din 729,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.