Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de cronometraj cu cip pentru concursuri cu maxim 250 participanti plus numere și zona Start
- Număr anunț
- DA22154838
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE CICLISM (CUI 4193001)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT CONSULT SRL (CUI 16009596)
- Cod CPV
- 35123300-5 · Sistem de cronometrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.500 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 14:02
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 20:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.500 RON
din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro