Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica ca operator RSVTI

Număr anunț
DA22153722
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Budila (CUI 29459320)
Furnizor / câștigător
DIASAMIS CONSULT SRL (CUI RO27812107)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
500 RON
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
20.12.2018 13:22
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON

din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.