Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE SI RECONFIGURARE SISTEM DE APELARE ASISTENTA MEDICALA
- Număr anunț
- DA22096725
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
- Furnizor / câștigător
- FILLS GENERAL SERVICE SRL (CUI RO4851158)
- Cod CPV
- 35100000-5 · Echipament de urgenta si de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.405,94 RON
- Valoare atribuită
- 34.405,94 RON
- Data publicării
- 17.12.2018 12:54
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.405,94 RON
din 34.405,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro