Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet jocuri si jucarii

Număr anunț
DA22154564
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "GULLIVER" SUCEAVA (CUI 18252302)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
37520000-9 · Jucarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.806,72 RON
Valoare atribuită
16.806,72 RON
Data publicării
20.12.2018 13:52
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 14:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.806,72 RON

din 16.806,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.