Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun negru Golf LX C11

Număr anunț
DA22155982
Autoritate contractantă
COMUNA PETRIS (CUI 3519160)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.285 RON
Valoare atribuită
2.285 RON
Data publicării
20.12.2018 14:51
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.285 RON

din 2.285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.