Ofertă refuzată
Cumpărare directă
IZOFLOOR PLUS(PLACA) 6MMX1.2MX0.5M 6MP
- Număr anunț
- DA22155970
- Autoritate contractantă
- SCOALA GUMNAZIALA "I.A.BASSARABESCU" PLOIESTI (CUI 29165830)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 44112600-4 · Izolatie acustica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 211,68 RON
- Valoare finală
- 211,68 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 14:51
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 11:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.