Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,5% sub estimat

Piese pentru utilaje de purificare

Număr anunț
DA22162076
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
42956000-2 · Piese pentru utilaje de purificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.542 RON
Valoare atribuită
5.013 RON 9,5% sub estimat
Data publicării
21.12.2018 12:10
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.013 RON

din 5.542 RON estimat 9,5%

Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 529 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.