Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diverse articole 15 pozitii

Număr anunț
DA22160465
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CUI 3748503)
Furnizor / câștigător
COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.192,65 RON
Valoare atribuită
1.192,65 RON
Data publicării
21.12.2018 10:25
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.192,65 RON

din 1.192,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.