Ofertă refuzată Cumpărare directă

MATERIALE DE INTRETINERE

Număr anunț
DA22125037
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "CORIOLAN BREDICEANU (CUI 4269258)
Furnizor / câștigător
CARGO COM PARC S.R.L. (CUI 2501610)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.512,61 RON
Valoare finală
2.512,61 RON
Data publicării
18.12.2018 16:07
Data finalizării
21.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.