Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale lucrari statia CEIL Decembrie SDEE Focsani

Număr anunț
DA22161072
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
Furnizor / câștigător
QUARTZ ELECTRO SRL (CUI RO24996781)
Cod CPV
44318000-2 · Conductori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.442,94 RON
Valoare atribuită
4.442,94 RON
Data publicării
21.12.2018 11:01
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.442,94 RON

din 4.442,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.