Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRODUSE DIVERSE
- Număr anunț
- DA22158690
- Autoritate contractantă
- ORASUL FLAMANZI (CUI 3372173)
- Furnizor / câștigător
- SPLINTEX COM S.R.L. (CUI 15653873)
- Cod CPV
- 44521000-8 · Diverse lacate si broaste (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 223,47 RON
- Valoare atribuită
- 223,47 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 08:14
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 12:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
223,47 RON
din 223,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro