Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lopeti zapada

Număr anunț
DA22112188
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Mehedinti (CUI 9792729)
Furnizor / câștigător
ABT CLAUS TEMATIC S.R.L. (CUI 40084221)
Cod CPV
44511120-2 · Lopeti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,08 RON
Valoare finală
168,08 RON
Data publicării
18.12.2018 10:50
Data finalizării
21.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.