Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta periodica a sistemului de supraveghere video - Liceul Tehnologic, str. Dorin Pavel, nr. 2

Număr anunț
DA22161366
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC SEBES (CUI 7796350)
Furnizor / câștigător
TELE-KAPPA SRL (CUI RO20415290)
Cod CPV
35125000-6 · Sisteme de supraveghere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800 RON
Valoare atribuită
800 RON
Data publicării
21.12.2018 11:19
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 12:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

800 RON

din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.