Ofertă acceptată Cumpărare directă

CASCAVAL

Număr anunț
DA22158304
Autoritate contractantă
Liceul Teologic Adventist (CUI 6245468)
Furnizor / câștigător
CBC SOFTDISTRIB (CUI 38189617)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.593 RON
Valoare atribuită
1.593 RON
Data publicării
20.12.2018 19:40
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 20:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.593 RON

din 1.593 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.