Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE REPARARE SI INTRETINERE

Număr anunț
DA22145865
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC VASILE JUNCU MINIS (CUI 29049746)
Furnizor / câștigător
INTERNATIONAL UNIVERSAL BUSINESS SRL (CUI 4721450)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.018,07 RON
Valoare atribuită
4.018,07 RON
Data publicării
20.12.2018 08:01
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.018,07 RON

din 4.018,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.