Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colectare, transport, depozitare, procesare deseuri menajere

Număr anunț
DA22157367
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Tulcea (CUI 24763778)
Furnizor / câștigător
Servicii Publice Tulcea (CUI 22618640)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.253,44 RON
Valoare atribuită
1.253,44 RON
Data publicării
20.12.2018 16:08
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 16:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.253,44 RON

din 1.253,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.