Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Reparatie motor submersibil de 13kw marca LOWARA
- Număr anunț
- DA22154416
- Autoritate contractantă
- SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA POMPE SRL (CUI RO15238630)
- Cod CPV
- 50511100-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor de lichid (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.264 RON
- Valoare finală
- 5.264 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 13:47
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 15:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.