Ofertă acceptată Cumpărare directă

BEKO USC 7KG DEEE12.61LEI

Număr anunț
DA22155997
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL RADU NEGRU (CUI 29404767)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39700000-9 · Aparate de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.175,60 RON
Valoare atribuită
1.175,60 RON
Data publicării
20.12.2018 14:52
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 15:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.175,60 RON

din 1.175,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.