Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE DIRIGENTIE DE SANTIER conform anunt ADV1056107
- Număr anunț
- DA22160564
- Autoritate contractantă
- ORASUL MACIN (CUI 3839156)
- Furnizor / câștigător
- MORUZI CATALIN P.F. (CUI 20777657)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.150 RON
- Valoare atribuită
- 22.150 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 10:32
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.150 RON
din 22.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro