Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider cu 1 usa ZANUSSI ZRA22800WA, 232 l, 125 cm, A+, alb

Număr anunț
DA22160485
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1, CERNAVODA (CUI 29335047)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840,25 RON
Valoare atribuită
840,25 RON
Data publicării
21.12.2018 10:26
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840,25 RON

din 840,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.