Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat

Servicii foto-video DRONA + APARAT FOTO / VIDEO

Număr anunț
DA22158025
Autoritate contractantă
Comuna Cornereva (CUI 3227742)
Furnizor / câștigător
DMI IT SYSTEMS S.R.L. (CUI RO22405480)
Cod CPV
79961200-0 · Servicii de fotografie aeriana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.432,61 RON
Valoare atribuită
5.400 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
20.12.2018 17:50
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.432,61 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 32,61 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.