Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bon transport

Număr anunț
DA22156566
Autoritate contractantă
SC CRASNA-SERV SRL (CUI RO27314064)
Furnizor / câștigător
TEHNO-PRINT S.R.L. (CUI RO15343139)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
322,80 RON
Valoare atribuită
322,80 RON
Data publicării
20.12.2018 15:20
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

322,80 RON

din 322,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.