Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de editare si tiparire conform anunt ADV 1056453

Număr anunț
DA22154922
Autoritate contractantă
Inspectoratul Scolar Judetean Dolj (CUI 5046912)
Furnizor / câștigător
DELTA PRINT LINE SRL (CUI RO36251917)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.000 RON
Valoare atribuită
8.000 RON
Data publicării
20.12.2018 14:07
Termen limită
25.12.2018 17:00
Data finalizării
20.12.2018 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.000 RON

din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.