Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Condica de prezenta A4 de 100 file si A3, 100 file coperta carton
- Număr anunț
- DA22156265
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
- Furnizor / câștigător
- PRINT 84 SRL (CUI RO26821816)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.192 RON
- Valoare atribuită
- 1.192 RON
- Data publicării
- 20.12.2018 15:05
- Termen limită
- 25.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.12.2018 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.192 RON
din 1.192 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro