Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Chiuveta pentru mobila de bucatarie Camin Cultural
- Număr anunț
- DA22160467
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOLDANU (CUI 3796934)
- Furnizor / câștigător
- BINCOM GRAND SRL (CUI 24579989)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 672,27 RON
- Valoare atribuită
- 672,27 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 10:25
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 15:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
672,27 RON
din 672,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro