Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatenie la piata agroalimentara centrala a Municipiului Miercurea Ciuc ADV1056308
- Număr anunț
- DA22160258
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL MIERCUREA CIUC (CUI 4245747)
- Furnizor / câștigător
- GREENLINE COMPLET SRL (CUI 34990646)
- Cod CPV
- 90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102.480 RON
- Valoare atribuită
- 102.480 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 10:12
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
102.480 RON
din 102.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro