Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet electrocasnice dotare Camin Cultural, comuna Șoldanu, jud. Calarasi
- Număr anunț
- DA22159290
- Autoritate contractantă
- COMUNA SOLDANU (CUI 3796934)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.731 RON
- Valoare atribuită
- 7.976,46 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 09:09
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 09:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.976,46 RON
din 7.731 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro