Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de organizare de expozitii si simpozioane
- Număr anunț
- DA22160012
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
- Furnizor / câștigător
- P.F.A. JORA CORNELIA (CUI 33967726)
- Cod CPV
- 92521100-0 · Servicii de expozitii in muzee (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 09:58
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro