Ofertă refuzată Cumpărare directă

Mobilier scolar (Rev.2)

Număr anunț
DA22099290
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL,,NEAGOE BASARAB" OLTENITA (CUI 3797042)
Furnizor / câștigător
EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.886,90 RON
Valoare finală
14.886,90 RON
Data publicării
17.12.2018 13:53
Termen limită
22.12.2018 17:00
Data finalizării
22.12.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.