Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE BIROU/IMPRIMANTE

Număr anunț
DA22163330
Autoritate contractantă
COMUNA BICAZU ARDELEAN -JUDETUL NEAMT (CUI 2614414)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.282,81 RON
Valoare atribuită
1.282,81 RON
Data publicării
21.12.2018 13:45
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.282,81 RON

din 1.282,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.