Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de deratizare

Număr anunț
DA22162846
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD (CUI 3520024)
Furnizor / câștigător
LA TOMITA SRL (CUI 3028847)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,96 RON
Valoare finală
1.865,04 RON
Data publicării
21.12.2018 13:02
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 14:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.