Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lampa bactericida LBA 2x30W-P montare pe perete
- Număr anunț
- DA22163700
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
- Cod CPV
- 31515000-9 · Lampi cu ultraviolete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 985 RON
- Valoare atribuită
- 985 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 14:26
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
985 RON
din 985 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro