Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED Philips 243V7QJABF/00 V-Line, 23.8", IPS, 5ms, 1920x1080, VGA,HDMI, 243V7QJABF/00

Număr anunț
DA22162603
Autoritate contractantă
Politia locala Chitila (CUI 26479340)
Furnizor / câștigător
TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI RO36570215)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
559 RON
Valoare atribuită
559 RON
Data publicării
21.12.2018 12:46
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 12:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

559 RON

din 559 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.