Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii depozitare arhivare

Număr anunț
DA22162358
Autoritate contractantă
Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
Furnizor / câștigător
ARHIVE LOGISTIC BANAT SRL (CUI RO15107847)
Cod CPV
63121000-3 · Servicii de depozitare si de recuperare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.989 RON
Valoare atribuită
8.989 RON
Data publicării
21.12.2018 12:29
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.989 RON

din 8.989 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.