Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitor LED IPS Philips 27", Full HD, VGA, DVI, HDMI, Negru , 273V7QDSB/00

Număr anunț
DA22162153
Autoritate contractantă
Politia locala Chitila (CUI 26479340)
Furnizor / câștigător
TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI RO36570215)
Cod CPV
33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.505 RON
Valoare atribuită
2.505 RON
Data publicării
21.12.2018 12:14
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.505 RON

din 2.505 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.