Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun de vizitator Kring Lear, Piele ecologica, Maro [6426228023371]
- Număr anunț
- DA22159213
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 39112000-0 · Scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.402,93 RON
- Valoare atribuită
- 11.402,93 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 09:04
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 13:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.402,93 RON
din 11.402,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro