Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calorifer 2000x60
- Număr anunț
- DA22158437
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GARDANI (CUI 28612360)
- Furnizor / câștigător
- RUBIMAR SRL (CUI 2237055)
- Cod CPV
- 44620000-2 · Radiatoare si boilere pentru incalzire centrala si piese ale acestora (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,20 RON
- Valoare atribuită
- 462,20 RON
- Data publicării
- 21.12.2018 01:21
- Termen limită
- 26.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.12.2018 20:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462,20 RON
din 462,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro