Ofertă acceptată Cumpărare directă

serviciu de verificare/instruire

Număr anunț
DA22160790
Autoritate contractantă
ORASUL BUZIAS (CUI RO2502534)
Furnizor / câștigător
ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
Cod CPV
75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.893,32 RON
Valoare atribuită
3.893,32 RON
Data publicării
21.12.2018 10:45
Termen limită
26.12.2018 17:00
Data finalizării
21.12.2018 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.893,32 RON

din 3.893,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.