Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pompa transfer Adb. solutie uree 220V, 400W, debit 40L/min, turatie 2800rpm IP55 Breckner Germany
- Număr anunț
- DA40525992
- Autoritate contractantă
- TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
- Furnizor / câștigător
- TREK TOR SELL S.R.L. (CUI RO42707261)
- Cod CPV
- 42122230-1 · Pompe de dozare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 412,86 RON
- Valoare atribuită
- 412,86 RON
- Data publicării
- 02.06.2026 10:27
- Termen limită
- 09.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.06.2026 07:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
412,86 RON
din 412,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro